آیا چوب مسواک نیاز به خمیر دندان دارد؟

چوب مسواک از معجزات خدادادی است که همه آنچه که دهان و دندان نیاز دارد را در خود دارد و شما برای استفاده از چوب مسواک نیاز به خمیر دندان و یا حتی آب هم ندارید

چگونه می توانم چوب مسواک سفارش بدهم؟

شما می توانید به راحتی از طریق فروشگاه سایت سفارش خود را ارسال کنید و یا با مراجعه به سامانه آسان خرید تلگرامی به آدرس https://t.me/meswakbot به سرعت سفارش خود را ثبت کنید. همچنین امکان سفارش تلفنی با تماس با شماره 02143843894 نیز وجود دارد.

ارسال سفارشات به چه صورت است؟

ارسال سفارشات از طریق پست صورت می گیرد اما در شهر تهران امکان ارسال سریع سفارشات با پیک هم وجود دارد.

برای مسواک زدن باید چه بکنم؟

برای استفاده از چوب مسواک کافی است به اندازه یک سانت از پوست چوب مسواک را با دندان و یا با چاقو تراشیده و الیاف میانی چوب را به آرامی بجوید تا به حالت برس درآید سپس ابتدا چوب را به آرامی روی لثه کشیده و بعد از آن با حرکات از بالا به پایین و عمودی مسواک کنید.

آیا هر بار باید برای استفاده از چوب مسواک آن را کوتاه کنم؟

خیر، لازم نیست. کافیست در صورت استفاده مداوم از مسواک هر دو تا سه روز یکبار سر برس مانند چوب مسواک را کوتاه و مراحل آماده سازی را طی نمایید.

روزانه چند بار از چوب مسواک استفاده کنم؟

بستگی به خودتان دارد و محدودیتی در این باره لحاظ نشده. از آنجایی که چوب مسواک نیاز به آب و خمیر دندان ندارد، شما می توانید بین وعده های غذایی، در حین مطالعه، در هنگام کار، حین مشاهده تلویزیون، هنگام رانندگی و … از چوب مسواک استفاده و از خواص بی مانندش بهره بگیرید.

مدت زمان استفاده از مسواک چقدر است؟

بسته به مقدار مصرف شما و با توجه به اینکه هر دو تا سه روز یکبار باید چوب مسواک را کوتاه کنید این زمان بین یک ماه تا 45 روز متغیر می باشد.

چوب مسواک را چگونه نگهداری کنم؟

چوب مسواک خاصیت آنتی باکتریال دارد ولی بهتر است چوب مسواک را در مکان های دور از نور آفتاب و بدور از آلودگی نگه داری کرد.

آیا چوب مسواک تاریخ انقضا دارد؟

چوب مسواک تاریخ انقضا ندارد ولی از آنجا که این محصول طبیعی است ممکن است خشک شده و یا بیش از حد مرطوب گردد برای همین بهتر است پس از باز کردن بسته حداکثر تا 45 روز آنرا استفاده کنید.

چرا قطر مسواک هایی که خریداری کرده ام متفاوت است؟

چوب مسواک یک محصول گیاهیست و از قبل قابل دسته بندی و سایز بندی یکسان نیست ولی ما سعی می کنیم از بهترین مسواک از نظر کیفیت استفاده کنیم. همگی چوب مسواک های ما با ارتفاع 15 سانتیمتر و با قطر از 8 الی 20 میلیمتر دسته بندی شده اند.

11